Σύνθεση Δ.Σ Α' βάθμιαςΕκπαίδευσης

Διοικητικό Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Α’ βάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Πεντέλης από 29.03.2017 σύμφωνα με την Απόφαση του Δ.Σ. 63/2017:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Τσουχνικάς Ηλίας - ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Παλαιοδήμος Άγγελος

2

Δούκα-Λασιθιωτάκη Μαρία - ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

Πανδράς Άγγελος

3

Κυβέλου  Παναγιώτα

Κολιός Μιχαήλ

4

Σάλαρη Ελευθερία

Μιχελακάκης Εμμανουήλ

5

Κωστόπουλος Βασίλειος

Παπαδιάς Κοσμάς

6

Μιχαλοπούλου Σταυρούλα

Μαγιάτης Γεώργιος

7

Γερασίμου Εμμανουήλ

Βένιερη Άννα

  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ»

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

8

Μπέης Δημήτριος

Λιατοπούλου Βασιλική

9

Αραπάκου Βάσω

Μπάζα Φωτεινή

 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΕΝΤΕΛΗ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ»

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

10

Πανάκη Αικατερίνη

Κορδονούρη Στυλιανή

  ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

11

Χαλεπλής Σπυρίδων- Διευθυντής 4ου Δ.Σ. Μελισσίων

Ζευκιλή Ελένη- Διευθύντρια ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΙΟΥ 1ου Δ.Σ. Πεντέλης

12.

Τσούτη Ευαγγελία- Διευθύντρια 2ου Δ.Σ. Μελισσίων

Αρχοντάκης Γεώργιος- Διευθυντής 3ου Δ.Σ. Μελισσίων

13

Μόσχος Απόστολος-Διευθυντής Ειδικού Σχολείου Πεντέλης

Μπαραμπούτη Μελπομένη- Διευθύντρια 1ου Δ.Σ. Νέας Πεντέλης

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

14

Τουγουντζόγλου Μαρία

Μαρκαντώνη Φωτεινή

15

Χριστόπουλος Κωνσταντίνος

Μπαχαρνίκου Ελένη

 

Διοικητικό Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Α’ βάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Πεντέλης από 1.9.2014 σύμφωνα με την Απόφαση του Δ.Σ. 173/2014

  1. Κωστόπουλος Βασίλειος, Πρόεδρος
  2. Μιχαλοπούλου Σταυρούλα, Αντιπρόεδρος
  3. Παλαιοδήμος Άγγελος
  4. Μπούσουλα Χάνου Αρχοντία
  5. Παπαδημητρίου Αικατερίνη
  6. Τζίμα Άννα
  7. Λεονταρίτου Αιμιλία
  8. Παπαχρήστου Γεωργία
  9. Φανάκη Αικατερίνη
  10. Μεγαλοφώνου Πέρσα
  11. Χαλεπλής Σπυρίδων
  12. Αυτζής Μερκούριος
  13. Μπαραμπούτη Μελίνα
  14. Μάντζιος Αντώνιος
  15. Λαζή Αναγνωστοπούλου Κωνσταντίνα

 

Διοικητικό Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Α’ βάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Πεντέλης μέχρι την 31/08/2014:

  1. Τσουχνικά Ηλίας, Πρόεδρος
  2. Βεϊσάκης Μανώλης, Αντιπρόεδρος
  3. Διαμαντόπουλος Νικόλαος
  4. Μιχελακάκης Εμμανουήλ
  5. Χειλάς Γεώργιος
  6. Καμπέρης Νικόλαος
  7. Λεονταρίτου Αιμιλία
  8. Μπασακάρου Δέσποινα
  9. Χατζηγεωργίου Μαρία
  10. Μεγαλοφώνου Περσεφόνη
  11. Χαλεπλής Σπυρίδων
  12. Παπαδιάς Κοσμάς
  13. Ζευκιλή Ελένη
  14. Βιλιώτη Κωνσταντινοπούλου Κυπαρισσία
  15. Κατσαβάρου Άρτεμις